Ruland Manufacturing JD21/33-92Y
Part No.:
JD21/33-92Y
Datasheet:
JD21/33-92Y.pdf
Description:
33MM 92 SHORE A JAW CPLNG SPIDER
Shipping
Inventory:498
Comments
JD21/33-92Y Specifications
Specifications:
1.313" (33.35mm) Outer Diameter