Ruland Manufacturing JD21/33-98R
Part No.:
JD21/33-98R
Datasheet:
JD21/33-98R.pdf
Description:
33MM 98 SHORE A JAW CPLNG SPIDER
Shipping
Inventory:492
Comments
JD21/33-98R Specifications
Specifications:
1.313" (33.35mm) Outer Diameter