Ruland Manufacturing JD26/41-98R
Part No.:
JD26/41-98R
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
JD26/41-98R.pdf
Description:
41MM 98 SHORE A JAW CPLNG SPIDER
Shipping
Inventory:483
Comments
JD26/41-98R Specifications
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Coupling Spider
Specifications:
1.625" (41.28mm) Outer Diameter