Ruland Manufacturing JD36/57-98R
Part No.:
JD36/57-98R
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
JD36/57-98R.pdf
Description:
57MM 98 SHORE A JAW CPLNG SPIDER
Shipping
Inventory:168
Comments
JD36/57-98R Specifications
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Coupling Spider
Specifications:
2.250" (57.20mm) Outer Diameter