Samtec Inc. JSO-B-03.35-01
Part No.:
JSO-B-03.35-01
Datasheet:
JSO-B-03.35-01.pdf
Comments
JSO-B-03.35-01 Specifications
Diameter - Outside:
0.315" (8.00mm)
Between Board Height:
0.132" (3.35mm)