Samtec Inc. JSO-B-03.50-01
Part No.:
JSO-B-03.50-01
Datasheet:
JSO-B-03.50-01.pdf
Comments
JSO-B-03.50-01 Specifications
Diameter - Outside:
0.315" (8.00mm)
Between Board Height:
0.138" (3.50mm)