Samtec Inc. JSO-B-08.50-03-L
Part No.:
JSO-B-08.50-03-L
Datasheet:
JSO-B-08.50-03-L.pdf
Comments
JSO-B-08.50-03-L Specifications
Diameter - Outside:
0.271" (6.89mm)
Between Board Height:
0.335" (8.50mm)