Samtec Inc. JSOM-B-09.65-02
Part No.:
JSOM-B-09.65-02
Datasheet:
JSOM-B-09.65-02.pdf
Comments
JSOM-B-09.65-02 Specifications
Diameter - Outside:
0.187" (4.75mm) Hex
Between Board Height:
0.380" (9.65mm)