Samtec Inc. JSOM-B-12.00-02
Part No.:
JSOM-B-12.00-02
Datasheet:
JSOM-B-12.00-02.pdf
Comments
JSOM-B-12.00-02 Specifications
Diameter - Outside:
0.187" (4.75mm) Hex
Between Board Height:
0.472" (12.00mm)