APEM Inc. KB500A18AL
Part No.:
KB500A18AL
Manufacturer:
APEM Inc.
Category:
Knobs
Package:
Datasheet:
KB500A18AL.pdf
Description:
KNOB KNURLED 0.125" METAL
Shipping
Inventory:852
Comments
KB500A18AL Specifications
Manufacturer
APEM Inc.
Series:
KB
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Style:
Cylindrical
Type:
Knurled, Straight
Shaft Size:
0.125" (3.18mm)
Diameter:
0.500" (12.70mm)
Height:
0.791" (20.10mm)