3M (TC) LS-1006LM/PSA-1"X180"-1RL
Part No.:
LS-1006LM/PSA-1"X180"-1RL
Manufacturer:
3M (TC)
Description:
ISOLOSS LS-1006LM/PSA GASKET FOA
Shipping
Inventory:0
Comments
LS-1006LM/PSA-1"X180"-1RL Specifications
Manufacturer
3M (TC)
Series:
ISOLOSS™ LS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Size / Dimension:
1.00" W x 180.00" L (25.4mm x 4572.0mm)
Thickness:
0.060" (1.52mm)