Aearo Technologies LLC, a 3M company LS-1050LM-10"X10"-5PK
Part No.:
LS-1050LM-10"X10"-5PK
Datasheet:
LS-1050LM-10"X10"-5PK.pdf
Description:
FOAM 54.02X720" PLYURETHANE 5PK
Shipping
Inventory:7
Comments
LS-1050LM-10"X10"-5PK Specifications
Size / Dimension:
10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
Thickness:
0.500" (12.70mm)