3M (TC) LS-1506/PSA-12-12(6)
Part No.:
LS-1506/PSA-12-12(6)
Manufacturer:
3M (TC)
Description:
ISOLOSS LS-1506/PSA GASKET FOAM
Shipping
Inventory:0
Comments
LS-1506/PSA-12-12(6) Specifications
Manufacturer
3M (TC)
Series:
ISOLOSS™ LS
Packaging:
Bag
Product Status:
Obsolete
Size / Dimension:
12.00" W x 12.00" L (304.8mm x 304.8mm)
Thickness:
0.060" (1.52mm)