3M (TC) LS1512-10-10(5)
Part No.:
LS1512-10-10(5)
Manufacturer:
3M (TC)
Datasheet:
LS1512-10-10(5).pdf
Description:
FOAM 54.02X1920" PLYURETHANE 5PK
Shipping
Inventory:8
Comments
LS1512-10-10(5) Specifications
Manufacturer
3M (TC)
Packaging:
Bulk
Size / Dimension:
10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
Thickness:
0.120" (3.05mm)