3M (TC) LS-1512/PSA-0.75"X180"-1RL
Part No.:
LS-1512/PSA-0.75"X180"-1RL
Manufacturer:
3M (TC)
Description:
ISOLOSS LS-1512/PSA GASKET FOAM
Shipping
Inventory:0
Comments
LS-1512/PSA-0.75"X180"-1RL Specifications
Manufacturer
3M (TC)
Series:
ISOLOSS™ LS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Size / Dimension:
0.75" W x 180.00" L (19.1mm x 4572.0mm)
Thickness:
0.125" (3.18mm)