Aearo Technologies LLC, a 3M company LS-1519-10"X10"-5PK
Part No.:
LS-1519-10"X10"-5PK
Manufacturer:
Aearo Technologies LLC, a 3M company
Datasheet:
LS-1519-10"X10"-5PK.pdf
Description:
FOAM 54.02X1200" PLYURETHANE 5PK
Shipping
Inventory:6
Comments
LS-1519-10"X10"-5PK Specifications
Manufacturer
Packaging:
Bag
Size / Dimension:
10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
Thickness:
0.190" (4.83mm)