3M (TC) LS1519SQ-10(5)
Part No.:
LS1519SQ-10(5)
Manufacturer:
3M (TC)
Datasheet:
LS1519SQ-10(5).pdf
Description:
FOAM 54.02X1200" PLYURETHANE 5PK
Shipping
Inventory:0
Comments
LS1519SQ-10(5) Specifications
Manufacturer
3M (TC)
Packaging:
Bulk
Size / Dimension:
10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
Thickness:
0.190" (4.83mm)