3M (TC) LS-1525/PSA-0.5"X180"-1RL
Part No.:
LS-1525/PSA-0.5"X180"-1RL
Manufacturer:
3M (TC)
Description:
ISOLOSS LS-1525/PSA GASKET FOAM
Shipping
Inventory:0
Comments
LS-1525/PSA-0.5"X180"-1RL Specifications
Manufacturer
3M (TC)
Series:
ISOLOSS™ LS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Size / Dimension:
0.50" W x 180.00" L (12.7mm x 4572.0mm)
Thickness:
0.250" (6.35mm)