Aearo Technologies LLC, a 3M company LS-1550PSA-10"X10"-5PK
Part No.:
LS-1550PSA-10"X10"-5PK
Datasheet:
LS-1550PSA-10"X10"-5PK.pdf
Description:
POLYURETHANE 10"X10"X.50" 5PK
Shipping
Inventory:10
Comments
LS-1550PSA-10"X10"-5PK Specifications
Size / Dimension:
10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
Thickness:
0.500" (12.70mm)