3M (TC) LS-2006/PSA-2"CIRCLE-50PK
Part No.:
LS-2006/PSA-2"CIRCLE-50PK
Manufacturer:
3M (TC)
Description:
ISOLOSS LS-2006/PSA GASKET FOAM
Shipping
Inventory:0
Comments
LS-2006/PSA-2"CIRCLE-50PK Specifications
Manufacturer
3M (TC)
Series:
ISOLOSS™ LS
Product Status:
Obsolete
Size / Dimension:
2.00" Diameter (50.8mm)
Thickness:
0.060" (1.52mm)