3M (TC) LS-2006/PSASQ-2(50)
Part No.:
LS-2006/PSASQ-2(50)
Manufacturer:
3M (TC)
Description:
ISOLOSS LS-2006/PSA GASKET FOAM
Shipping
Inventory:0
Comments
LS-2006/PSASQ-2(50) Specifications
Manufacturer
3M (TC)
Series:
ISOLOSS™ LS
Product Status:
Obsolete
Size / Dimension:
2.00" W x 2.00" L (50.8mm x 50.8mm)
Thickness:
0.060" (1.52mm)