Aearo Technologies LLC, a 3M company LS-2503PSA-10"X10"-5PK
Part No.:
LS-2503PSA-10"X10"-5PK
Manufacturer:
Aearo Technologies LLC, a 3M company
Datasheet:
LS-2503PSA-10"X10"-5PK.pdf
Description:
POLYURETHANE 10"X10"X.03" 5PK
Shipping
Inventory:7
Comments
LS-2503PSA-10"X10"-5PK Specifications
Manufacturer
Series:
ISOLOSS
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Size / Dimension:
10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
Thickness:
0.030" (0.762mm)