Aearo Technologies LLC, a 3M company LS-2525-10"X10"-5PK
Part No.:
LS-2525-10"X10"-5PK
Manufacturer:
Aearo Technologies LLC, a 3M company
Category:
Foam
Package:
Datasheet:
LS-2525-10"X10"-5PK.pdf
Description:
FOAM 54.02X960" PLYURETHANE 5PK
Shipping
Inventory:9
Comments
LS-2525-10"X10"-5PK Specifications
Manufacturer
Series:
ISOLOSS
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Size / Dimension:
10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)
Thickness:
0.250" (6.35mm)