Ruland Manufacturing LV-MCL-25-A
Part No.:
LV-MCL-25-A
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
LV-MCL-25-A.pdf
Description:
25 MM ALUMINUM COLLAR & LEVER
Shipping
Inventory:652
Comments
LV-MCL-25-A Specifications
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Shaft Collar and Lever
Specifications:
1.772" (45.00mm) Outer Diameter