Kanebridge M10100D93110
Part No.:
M10100D93110
Description:
Hex Cap Screw - Hex Head - Class
Shipping
Inventory:2,000
Comments
M10100D93110 Specifications
Type:
Hex Cap Screw
Screw Head Type:
Hex Head
Drive Type:
External Hex
Head Diameter:
0.664" (16.87mm)
Head Height:
0.252" (6.40mm)
Length - Below Head:
3.937" (100.00mm)
Length - Overall:
4.189" (106.40mm)