Kanebridge M12100D9318
Part No.:
M12100D9318
Description:
Hex Cap Screw - Hex Head - Zinc
Shipping
Inventory:2,300
Comments
M12100D9318 Specifications
Type:
Hex Cap Screw
Screw Head Type:
Hex Head
Drive Type:
External Hex
Head Diameter:
0.742" (18.84mm)
Head Height:
0.295" (7.50mm)
Length - Below Head:
3.937" (100.00mm)
Length - Overall:
4.232" (107.50mm)