Kanebridge M16110D9318
Part No.:
M16110D9318
Description:
Hex Cap Screw - Hex Head - Zinc
Shipping
Inventory:600
Comments
M16110D9318 Specifications
Head Diameter:
0.939" (23.84mm)
Head Height:
0.394" (10.00mm)
Length - Below Head:
4.331" (110.00mm)
Length - Overall:
4.724" (120.00mm)