Schmidt Kupplung MCPRSK37-19-A
Part No.:
MCPRSK37-19-A
Manufacturer:
Schmidt Kupplung
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
MCPRSK37-19-A.pdf
Description:
19 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Shipping
Inventory:5
Comments
MCPRSK37-19-A Specifications
Manufacturer
Schmidt Kupplung
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Coupling Hub
Specifications:
1.457" (37.00mm) Outer Diameter x 1.181" (30.00mm) Length