Schmidt Kupplung MCPRSK37-9-A
Part No.:
MCPRSK37-9-A
Datasheet:
MCPRSK37-9-A.pdf
Description:
9 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Comments
MCPRSK37-9-A Specifications
Specifications:
1.457" (37.00mm) Outer Diameter x 1.181" (30.00mm) Length