Schmidt Kupplung MCPTDK25-10-A
Part No.:
MCPTDK25-10-A
Manufacturer:
Schmidt Kupplung
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
MCPTDK25-10-A.pdf
Description:
10 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Shipping
Inventory:5
Comments
MCPTDK25-10-A Specifications
Manufacturer
Schmidt Kupplung
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Coupling Hub
Specifications:
0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.024" (26.00mm) Length