Schmidt Kupplung MCPTDK25-8-A
Part No.:
MCPTDK25-8-A
Datasheet:
MCPTDK25-8-A.pdf
Description:
8 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Comments
MCPTDK25-8-A Specifications
Specifications:
0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.024" (26.00mm) Length