Schmidt Kupplung MCPTSK37-11-A
Part No.:
MCPTSK37-11-A
Datasheet:
MCPTSK37-11-A.pdf
Description:
11 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Comments
MCPTSK37-11-A Specifications
Specifications:
1.457" (37.00mm) Outer Diameter x 0.945" (24.00mm) Length