Schmidt Kupplung MCPTSK37-15-A
Part No.:
MCPTSK37-15-A
Datasheet:
MCPTSK37-15-A.pdf
Description:
15 MM CONTROLFLEX COUPLING HUB
Comments
MCPTSK37-15-A Specifications
Specifications:
1.457" (37.00mm) Outer Diameter x 0.945" (24.00mm) Length