Ruland Manufacturing MDCDE57-30-15-A
Part No.:
MDCDE57-30-15-A
Datasheet:
MDCDE57-30-15-A.pdf
Description:
30 MM X 15 MM DISC COUPLING
Shipping
Inventory:5
Comments
MDCDE57-30-15-A Specifications
Specifications:
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length