Ruland Manufacturing MDCDK57-18-16-A
Part No.:
MDCDK57-18-16-A
Datasheet:
MDCDK57-18-16-A.pdf
Description:
18 MM X 16 MM DISC COUPLING
Comments
MDCDK57-18-16-A Specifications
Specifications:
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length