Ruland Manufacturing MDCDK57-22-20-A
Part No.:
MDCDK57-22-20-A
Datasheet:
MDCDK57-22-20-A.pdf
Description:
22 MM X 20 MM DISC COUPLING
Shipping
Inventory:5
Comments
MDCDK57-22-20-A Specifications
Specifications:
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length