Ruland Manufacturing MDCDK57-24-19-A
Part No.:
MDCDK57-24-19-A
Datasheet:
MDCDK57-24-19-A.pdf
Description:
24 MM X 19 MM DISC COUPLING
Shipping
Inventory:7
Comments
MDCDK57-24-19-A Specifications
Specifications:
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length