Ruland Manufacturing MDCDK57-30-18-A
Part No.:
MDCDK57-30-18-A
Datasheet:
MDCDK57-30-18-A.pdf
Description:
30 MM X 18 MM DISC COUPLING
Shipping
Inventory:5
Comments
MDCDK57-30-18-A Specifications
Specifications:
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 3.080" (78.20mm) Length