Ruland Manufacturing MJC57-30-A
Part No.:
MJC57-30-A
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
MJC57-30-A.pdf
Description:
30 MM JAW COUPLING HUB
Shipping
Inventory:29
Comments
MJC57-30-A Specifications
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Coupling Hub
Specifications:
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 1.130" (28.70mm) Length