Ruland Manufacturing MJCC25-10-A
Part No.:
MJCC25-10-A
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
MJCC25-10-A.pdf
Description:
10 MM JAW COUPLING HUB
Shipping
Inventory:195
Comments
MJCC25-10-A Specifications
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Coupling Hub
Specifications:
1.000" (25.40mm) Outer Diameter x 0.469" (11.90mm) Length