onsemi MOC5007VM
Part No.:
MOC5007VM
Package:
6-DIP (0.300", 7.62mm)
Datasheet:
MOC5007VM.pdf
Description:
OPTOCOUPLER VDE SCHMIT TRIG 6DIP
Comments
MOC5007VM Specifications
Package/Case:
6-DIP (0.300", 7.62mm)
Packaging:
Tube
Current - Output / Channel:
50 mA
Data Rate:
1MHz
Current - DC Forward (If) (Max):
1.6mA