onsemi MOC5009FVM
Part No.:
MOC5009FVM
Manufacturer:
onsemi
Package:
6-SMD, Gull Wing
Datasheet:
MOC5009FVM.pdf
Description:
OPTOCOUP VDE SCHMIT TRIG LP 6SMD
Shipping
Inventory:0
Comments
MOC5009FVM Specifications
Manufacturer
onsemi
Series:
GlobalOptoisolator™
Package/Case:
6-SMD, Gull Wing
Packaging:
Bag
Product Status:
Obsolete
Voltage - Isolation:
7500Vpk
Output Type:
Open Collector
Current - Output / Channel:
50 mA
Data Rate:
1MHz
Current - DC Forward (If) (Max):
10mA