Isocom Components 2004 LTD MOC5009SMT&R
Part No.:
MOC5009SMT&R
Package:
6-SMD (0.300", 7.62mm)
Datasheet:
MOC5009SMT&R.pdf
Shipping
Inventory:0
Comments
MOC5009SMT&R Specifications
Package/Case:
6-SMD (0.300", 7.62mm)
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Current - Output / Channel:
50 mA
Data Rate:
1MHz
Voltage - Forward (Vf) (Typ):
1.5V (Max)
Current - DC Forward (If) (Max):
50mA
Voltage - Supply:
16V
Operating Temperature:
-25°C ~ 85°C