onsemi MOC5009SR2M
Part No.:
MOC5009SR2M
Package:
6-SMD, Gull Wing
Datasheet:
MOC5009SR2M.pdf
Description:
OPTOCOUPLER SCHMIT TRIG LP SMD
Comments
MOC5009SR2M Specifications
Package/Case:
6-SMD, Gull Wing
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Current - Output / Channel:
50 mA
Data Rate:
1MHz
Current - DC Forward (If) (Max):
10mA