onsemi MOC5009SVM
Part No.:
MOC5009SVM
Package:
6-SMD, Gull Wing
Datasheet:
MOC5009SVM.pdf
Description:
OPTOCOUP VDE SCHMIT TRIG LP SMD
Comments
MOC5009SVM Specifications
Package/Case:
6-SMD, Gull Wing
Packaging:
Bag
Current - Output / Channel:
50 mA
Data Rate:
1MHz
Current - DC Forward (If) (Max):
10mA