Reliance Precision Limited MRLC25-12-8-A
Part No.:
MRLC25-12-8-A
Manufacturer:
Reliance Precision Limited
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
MRLC25-12-8-A.pdf
Description:
12 MMX8 MM SLIT COUPLING
Shipping
Inventory:31
Comments
MRLC25-12-8-A Specifications
Manufacturer
Reliance Precision Limited
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Slit Coupling
Specifications:
0.984" (25.00mm) Outer Diameter x 1.339" (34.00mm) Length