Ruland Manufacturing MSPH-105-F
Part No.:
MSPH-105-F
Manufacturer:
Ruland Manufacturing
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
MSPH-105-F.pdf
Description:
105 MM STEEL SHAFT COLLAR
Shipping
Inventory:12
Comments
MSPH-105-F Specifications
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Shaft Collar
Specifications:
5.906" (150.00mm) Outer Diameter x 1.260" (32.00mm) Width