Ruland Manufacturing MSPH-110-F
Part No.:
MSPH-110-F
Datasheet:
MSPH-110-F.pdf
Description:
110 MM STEEL SHAFT COLLAR
Shipping
Inventory:4
Comments
MSPH-110-F Specifications
Specifications:
5.906" (150.00mm) Outer Diameter x 1.260" (32.00mm) Width