Ruland Manufacturing MSPH-115-F
Part No.:
MSPH-115-F
Datasheet:
MSPH-115-F.pdf
Description:
115 MM STEEL SHAFT COLLAR
Shipping
Inventory:4
Comments
MSPH-115-F Specifications
Specifications:
6.230" (160.00mm) Outer Diameter x 1.260" (32.00mm) Width