Ruland Manufacturing MSPH-120-SS
Part No.:
MSPH-120-SS
Datasheet:
MSPH-120-SS.pdf
Description:
120 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
Shipping
Inventory:1
Comments
MSPH-120-SS Specifications
Specifications:
6.230" (160.00mm) Outer Diameter x 1.260" (32.00mm) Width